Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN LION -00

27 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: T.A Hera Tours 07 фев. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
MAN
Модел
Lion
Se prodava avtobus MAN 2000 God.
Voziloto e vo ekstra sostojba, KLIMA, RETARDER, TV, WC, KAFEMAT - se funkcionalno !!!

registriran cela godina so zelen karton
za poveke info javete se. 075 237 428
T.A Hera Tours
Превоз на патници во Македонија и странство, како и туристички услуги со " A " лиценца.
Посетете ја нашата продавница
Никола Тесла 34 Прикажи на мапата
047 233 603
https://www.heratours.mk
T.A Hera Tours
047 233 603
T.A Hera Tours

T.A Hera Tours

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации