Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:54 Патнички возила  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Битола

FIAT DOBLO 2,0 MULTIJET -13

9 900 ЕУР

12 мар. 17:33 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  Drug model  ·  Битола

Daf 460 euro 5

9 500 ЕУР Намалена цена

11 мар. 07:20 Резервни делови  ·  Битола

Saf osovini

20 фев. 13:19 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  Drug model  ·  Битола

se prodava kamionce

13 500 ЕУР

26 ноем. 23:11 Товарни и Влечни возила  ·  Citroen  ·  Jumper  ·  Битола

Citroen Jumper 2.2 2009g

25 ноем. 12:07 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  440  ·  Битола

Volvo FH 440 FH440 2007

12 000 ЕУР

13 окт. 05:50 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-24  ·  Битола

mercedes

23 септ. 12:54 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Битола

Volvo maslo VDS4.5 10W30

249 МКД

19 септ. 22:38 Виљушкар и ракување со товар  ·  Битола

se prodava poluprikolica

4 200 ЕУР

20 авг. 18:56 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Битола

MAN TGX

1 111 ЕУР

08 авг. 11:54 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Битола

Kombe Iveco Daily 2013

9 000 ЕУР

07 авг. 10:00 Градежни машини  ·  Битола

Dva JCB vo odlicna sostojba

29 јул. 20:01 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Битола

Prodavam kombe Iveko daily

9 500 ЕУР

29 јул. 20:01 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Битола

Se prodava kombe IVECO

9 500 ЕУР

18 јул. 14:24 Виљушкар и ракување со товар  ·  Битола

Viljushkar

28 јун. 15:52 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  41.480  ·  Битола

MAN 41.480

68 000 ЕУР

25 јун. 21:51 Авто плац Градежни машини  ·  Битола

Mikser Bure za beton 6m3

3 000 ЕУР

03 јун. 18:26 Градежни машини  ·  Битола

багер caterpillar 432d 06

13 990 ЕУР

17 мај 11:41 Градежни машини  ·  Битола

Bager Hitachi ZX26 U

27 489 ЕУР

07 мај 19:06 Градежни машини  ·  Битола

Teleskopski natovaruvac Claas 6030 CP Scorpion

30 039 ЕУР

07 мај 19:03 Градежни машини  ·  Битола

Asfalt masina Wirtgen W150i

139 179 ЕУР

11 фев. 13:19 Резервни делови  ·  Битола

Dva paletari

200 ЕУР

09 фев. 14:27 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Битола

Tovarno kombe so razladen ured

11 500 ЕУР

17 дек. 18:22 Резервни делови  ·  Битола

SEPI ZA SAF OSOVINI

06 дек. 11:27 Товарни и Влечни возила  ·  Nissan  ·  Cabstar  ·  Битола

Nissan Cabstar kiper 2003

11 000 ЕУР

16 ноем. 16:41 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  Drug model  ·  Битола

SCANIA R580 EURO 6 05/2014

45 000 ЕУР

16 ноем. 15:53 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R490  ·  Битола

Scania R490 euro 6 11/2014 showtruck

39 999 ЕУР

02 ноем. 10:18 Градежни машини  ·  Битола

mikser pumpa

50 000 ЕУР

16 окт. 21:50 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Битола

Man Mercedes kiperi

06 окт. 17:02 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Битола

MERCEDES ATEGO 18-23 ZA GJUBRE

05 окт. 10:02 Патнички возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Битола

Avtobus403

02 окт. 16:32 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Битола

Mercedes Sprinter 311 maxi

11 000 ЕУР

02 септ. 14:05 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Битола

Kamioni i poluprikolki

23 авг. 14:54 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

SCHWARZMULLER MEGA 2015

16 000 ЕУР

23 авг. 14:41 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Schwarzmuller Mega 2013

13 500 ЕУР

18 авг. 14:11 Товарни и Влечни возила  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Битола

Peugeot Boxer

4 500 ЕУР

16 авг. 21:33 Товарни и Влечни возила  ·  Ford  ·  Drug model  ·  Битола

Tovarno kombe

24 јул. 01:45 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  19.403  ·  Битола

Moze zamena

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации