Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DAF CF 85.360 ADR cisterna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Besjani Денес 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
DAF
Модел
CF
DAF CF 85.360 ADR
480 000 KM
265 kW (360hp)
Diesel
Automatic transmission
Euro 5
2007
Climate A/C
4x2
20 000 € netto

Cisterna
Viti i prodhimit 1986
datum na proizvodstvo 1986
Sasia totale / vkupna sodržina 12000L
Komora 1 - 5000L
Komora 2 - 7000L
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации