Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 281

6 000 ЕУР

Се продава од: Arti 05 ноем. 08:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
MAN
Модел
22.281
Se prodava man 281 turbo kiper 3 osovinec kamionot e vo dobra sostojba vo motor taka i vo shasia cena 6 000 moze zamena so vlekac so moja dopllata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации