Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL -07 Extra

8 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мебел-Ви 13 мар. 12:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
MAN TGL 8.150 2010 !! 9 500 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Марка
MAN
Модел
TGL
MAN TGL proizveden 2007 godina vo EXTRA sostojba,redovno servisiran i odrzuvan bez nikakvi nedostatoci.Registriran cela godina.
So komplet novi Gumi
Dolzina na tovaren prostor 6 metri i vkupna nosivost 2.5 tona.Na federi zadna osovina.
Moze da se vidi bilo koj den so prethodna najava.
Cenata e bez ddv.
Мебел-Ви
Мебел-Ви е основан во 1997 год. во Виница за продажба и производство на мебел. Од самите почетоци наша цел беше да произведеме мебел кој ке биде со естетски дизајн , удобен, со врвен квалитет, достапен по цена и со добар после продажен сервис за нашите верни купувачи.
Посетете ја нашата продавница
ул.Марксов бр.23 Виница Прикажи на мапата
078408133
http://mebel-vi.com/
Мебел-Ви
078408133
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
MAN TGL 8.150 2010 !! 9 500 ЕУР
Кон почеток