Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 22-28 6x4

1 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 18 окт. 11:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата

Mercedes - Benz 17-35 kipper 1 МКД
Kranovi grajferi 0 МКД
MAN 15.250  -02 0 МКД
Kran Hiab XS166 4 s 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
22-28
kamionot e bez motor moze da mu se stavi motor 35ka
bez motor 7.000€
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата
KRANOVI Atlas Miler Hiab Palfinger 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
Liebherr 900 0 МКД
Mercedes 25-27 kipper 0 МКД
Кон почеток