Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BAGER, БАГЕР

17 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TEHNOINZINERING DOOEL Radovis Вчера 20:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Drug model
>> NA AKCIJA <<
>> BAGER LIEBHERR A312 , VO ODLICNA SOSTOJBA , == 17000 EU SO DDV !!!
MOZE ZAMENA
----
>> CITROEN BERLINGO , 2002 godina = 1800 EU !!!
---
>> FIAT DOBLO 1.3 mj , 2009 god., == 4300 EU !!!
---
MOZNA ZAMENA - PONUDETE !!!
TEHNOINZINERING DOOEL Radovis
075-357-753
Leaflet
MERCEDES KIPER   CITROEN BERLINGO  FIAT DOBLO 10 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации