Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VOLVO EURO 5

0 МКД

Се продава од: SASKO 12 окт. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Volvo
Модел
Drug model
SE PRODAVAAT POVEKE VOLVO EURO 5 KAMIONI GODINA OD 2006 DO 2009 MOZE ZAMENA ZA GOLF 7 AUDI A7 NAD 2014 TA SO MOJA DOPLATA KAMIONITE SE VO EKSTRA SOSTOJBA
Leaflet
Кон почеток