Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Volvo FH12

0 ЕУР

Се продава од: Angelcho 22 септ. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Volvo
Модел
FH
2006 godina
Euro 5
Cena po dogovor
Kontakt Viber +447426561101
Angelcho
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации