Објавени: окт. 16 2020 08:44

Daf 430 XF i poluprikolka Kogel

ЕУР

Објавени: окт. 16 08:44
Прегледи: 171
Se prodava Daf 430 XF 2004g i poluprikolka Kogel 2005g. cena za komplet 8.000 evra moze i posebno cena za kamion 4.000 evra za poluprikolkata 4.200 evra
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации