Објавени: окт. 28 2021 10:16

Krone SPD27

ЕУР

Објавени: окт. 28 10:16
Прегледи: 177
Продавам приколка KRONE SPD27,2004 година,регистрирана до 16.03.2022 година,маса на приколката 6.850 кг. Сервисирана нови дискови,плочки,шепи,армотизери,под здрав итн.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации