Оглас од претпријатие Објавени: јун. 14 2022 07:03

MAN 10.180 TGL

ЕУР

Објавени: јун. 14 07:03
Прегледи: 552
Se prodava MAN TGL 10.180
500.000km pominati
2007 godina
Registriran do 9 mesec
Nosivost 5.500kg
Nosivost na rampa 1.500kg
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации