Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jacmen 60t

0 МКД

Се продава од: Aco Rambabov 23 септ. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Возила
Друго
Се продава јачмен 60 тони - цена: 11 ден и пченка 40 тони - цена 11 ден.

контакт: Ацо Рамбабов
телефон: 070403868
Aco Rambabov
070403868
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации