Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на дополнителна опрема за земјоделски возила и механизација


Категоријата "Земјоделски и Шумски возила" ја вклучува оваа подкатегорија "Друго" каде што се огласуваат најразлични предмети, опрема или делови за сите видови на земјоделски возила и земјоделска приклучна механизација.11 апр. 18:44
Link:
Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР


11 апр. 18:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA ZA TRAKTOR

1 100 ЕУР

11 апр. 17:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Domasna rakija

230 МКД

01 апр. 21:36 Друго  ·  Штип  ·  Карбинци

Traktor kosilica

1 500 ЕУР

29 мар. 14:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

нови плугови

33 500 МКД

18 мар. 20:21 Друго  ·  Свети Николе

Приколка Т600 брако

30 000 МКД

07 мар. 00:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Krimler donesena od Avstrija

111 111 ЕУР

19 фев. 18:51 Друго  ·  Гостивар

Prskalka

250 ЕУР

15 фев. 19:05 Друго  ·  Кичево

prikolica

03 фев. 22:52 Друго  ·  Кочани

Балирачка

13 јан. 17:55 Друго  ·  Тетово  ·  Брвеница

Prodavam pcenka

12 МКД

10 јан. 06:49 Друго  ·  Куманово

Slama

18 дек. 19:58 Друго  ·  Неготино

Zemjodelska oprema

29 ноем. 15:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Арачиново

PRIKOLKA

1 350 ЕУР

30 окт. 19:54 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Stihl

400 ЕУР

15 окт. 02:11 Друго  ·  Тетово

Motorna pila stihl ms170

150 ЕУР

04 окт. 19:08 Друго  ·  Куманово

Se prodavat

50 МКД

02 окт. 21:26 Друго  ·  Крива Паланка

CF MOTO

9 990 МКД

02 окт. 21:26 Друго  ·  Крива Паланка

CF Moto ZFORCE 800 EX2019

9 999 ЕУР

27 септ. 12:04 Друго  ·  Радовиш

Se prodava Kazan za pecenje rakija.

900 ЕУР

23 септ. 22:00 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Bager Gosonicar 75

28 авг. 15:12 Друго  ·  Штип

Косачка

400 ЕУР Price Reduced

09 авг. 21:07 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pumpa za voda

3 000 МКД

08 авг. 15:58 Друго  ·  Неготино

Lombardin

1 ЕУР

20 јул. 11:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motokosacka honda

500 ЕУР

15 јул. 12:58 Друго  ·  Тетово

Se prodava pumpa za prskanie

09 јул. 14:01 Друго  ·  Битола

2003 Caterpillar 950G

19 500 ЕУР


Опрема и делови за земјоделски возила и механизација


Во подкатегоријата "Друго" на Пазар3.мк може да продавате или купувате секаков вид на опрема и делови за трактори, балирачки, атомизери и друг тип на земјоделски возила и приклучна земјоделска механизација.


Тука ќе сретнете огласи за опрема и разна приклучна земјоделска механизација како на пример: оглас за продажба на дробилица за дрво, продажба на двобрзаден плуг, косилка за трактор, компресорски глави, цевки, и многу друго!Продавате опрема за земјоделски возила?


Доколку продавате нови или половни делови и земјоделска механизација регистрирајте оглас на Пазар3.мк во некоја од подкатегориите на категоријата "Земјоделски и Шумски возила" и започнете со продажба веднаш!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации