Оглас од претпријатие Објавени: мар. 06 2015 05:02

Agromehanika automizer prskalka ovlastendDistribut

Објавени: мар. 06 05:02
Прегледи: 130
Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servis

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата резервна опрема за нив
Агро-Сервис 2000 е овластен дистрибутер и сервисер на Словенската фирма Агромеханика-Крањ Располага со резервни делови и сервис за опрема од други производители

На лагер преку 80 Секакви атомизери и прскалки На Агромеханика КРАЊ со 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
https://www.facebook.com/agromehanika.kranj
Опис на линк

Agro Servis

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Посети ја страната на нашата продавница

industriska 13

043-371-015 075-416-455

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
industriska 13 043-371-015 075-416-455

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации