Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kontejner

0 МКД

Се купува од: Васко 01 септ. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Купувам контејнер !!! Да биди во здравс состојба и со можност да се пренамени за живеење. Димензии 6 х 2.4 . Заинтересираните да се јават на 070208203
Васко
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации