Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAKA NA ODLICNA LOKACIJA VO NAS. LISICE

0 ЕУР

Се продава од: JASMINA 07 јан. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Barakata e vo odlicna sostojba vednash za ziveenje ima 75 m2 i dvorno mesto od 395 m2 se e so dokumentacija validna vo sklop na dvorot ima ushte eden objekt od 80 m2 deloven prostor tvrda gradba momentalno e servis za patnicki vozila . Cena po dogovor vredi da se vidi .
JASMINA
070 563523
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации