Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka od 220m2 vo Vlae

70 000 ЕУР

Се продава од: Goko 03 јул. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
se prodava ili menuva za pomal stan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации