Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka so plac za gradba Taftalidze 1

0 МКД

Се продава од: Goran 09 мар. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava baraka 64m2 na plac od vkupna povrsina 306m2 na ulica Praska vo Taftalidze pozdi f-ka Alumina so markica za gradba od 608m2. Za poveke informacii i cena javete se
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации