Објавени: мар. 24 2023 11:51

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

МКД

/ месечно
Објавени: мар. 24 11:51
Прегледи: 270
Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 30/35/50/100м2
Kомплетно сe опремен со нов мебел и располагаат со комплетен трпезариски и кујнски прибор и постелнини,Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.Максимален број на кревети 12
Цена: 150/200/250/350еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет.Не е вклучено вода и струја сметки.
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 30/35/50/100 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen . Price per month is 100/120/130/150 eur.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
270

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации