Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva kuka vo Bardovci

1 300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija Dom Art 19 јун. 16:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Kisela Voda 300 ЕУР
Kuka vo Gorce Petrov -
Stan od 43m2 vo Crnice 45 150 ЕУР
Nov stan vo Madzir Maalo -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува комплетно опремена куќа со 5 спални соби,во Бардовци,вкупна површина 240 м2,тераса 70 м2,површина на двор 600 м2,паркинг за 4 возила.

За подетални информации конт.тел.бр.078212174
Agencija Dom Art
078 21 21 74

Agencija Dom Art

229 Огласи во продавницата
Stan vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
Se iznajmuva namestena garsonjera vo Centar -
Se izdava stan vo Kisela Voda s.883 300 ЕУР
s.937 Stan vo Porta Vlae 57 000 ЕУР
Кон почеток