Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam sprat od kuka

2 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Elenora 22 окт. 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Изнајмувам сптрат од кука на приземје. Квадратурата на собата е 4 x 4 m2 за двајца студенти цената за еден студент е 2500 ден.
Локацијата на куката е во центарот на Штип.
Elenora
Leaflet
Кон почеток