Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova opremena kuka 386m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Studio 21D ENTERIERI 23 дек. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Делчево
Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткровје 99 м²
Сопствен двор 500 м².
За повеќе информации на телефон
070235463 Ванчо
071297204 Андријана
Studio 21D ENTERIERI
071297204
Leaflet
Кон почеток