Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Денес 06:45
Link:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 фев. 17:33
Link:
Куќи/Вили  ·  Кавадарци

SE PRODAVA KUKJA VO KAVADARCI

Број на соби: 4
16 фев. 12:18
Link:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kukja Vila so dve stambeni ediniciDolna Matka

125 000 ЕУР

Број на соби: 8

Денес 13:23 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:37 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 12:36 Куќи/Вили  ·  Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 12:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 6
Денес 12:19 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 6
Денес 11:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Куќа / shtepi

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
Денес 09:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Број на соби: > 10
Денес 06:45 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 04:07 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava plac od 600m2 so dve kukji od 90+30m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 00:01
Link:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 19:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 18:41
Link:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Oglas za prodazva/izdavanje Villa Sunny Side Skopje

Број на соби: 3,5
Вчера 18:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 18:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 17:36 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Број на соби: 7
Вчера 16:36
Link:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kukja vo K.Voda 133m2 so Dvor 441m2 -Vednas Do S-Block SANIK

125 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Вчера 13:47 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kukja vo naselba Madzari

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 13:16 Куќи/Вили  ·  Радовиш

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 13:13
Link:
Куќи/Вили  ·  Прилеп

KUKJA SO DVORNO MESTO/КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО

Број на соби: > 10
Површина: 200
Вчера 10:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kuka vo naselba Chento

83 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:46 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Вчера 00:35 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shitet shtepia pas rruges se plastikave

Број на соби: 3
24 фев. 21:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo butel 2

Број на соби: 4
24 фев. 18:18 Куќи/Вили  ·  Демир Хисар

PRODAVAM KUKI SO DVORNO MESTO

12 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 фев. 15:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radishani

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 фев. 15:35 Куќи/Вили  ·  Крива Паланка

Kuka so deloven prostor i dvorno mesto

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
24 фев. 15:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
24 фев. 15:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
24 фев. 12:59
Link:
Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo Ljubanista mozna e i zamena

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
24 фев. 11:36 Куќи/Вили  ·  Неготино

SPRAT OD KUKJA

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
23 фев. 22:22 Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuka so plac od 450 m2

240 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 фев. 21:44 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Куќа во Joakim Krchovski 68 - Скопје

800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
23 фев. 21:44 Куќи/Вили  ·  Гостивар

Shitet shtepi ne Banjica

Број на соби: 5
23 фев. 20:44 Куќи/Вили  ·  Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 МКД

Број на соби: 3
23 фев. 20:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam kukja vo Stopanski dvor

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
23 фев. 19:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA KUKA 70m2 so PLAC 900m2 G.Delcev Skopsko Pole

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
23 фев. 10:44 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

185 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 фев. 08:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
22 фев. 14:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава вила во Сани-Грција

365 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 фев. 14:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 фев. 12:35 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

kuća i plac

400 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 07:12 Куќи/Вили  ·  Куманово

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 фев. 00:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

UBAV PLAC NA VODNO 1000M2 ZEMJISTE KAJ TINEXSOT

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 22:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA MONTAZNA KUKJA OD 80M2

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
20 фев. 22:32 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI BARAKI KIOSCI GARAZI CUVARI

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 30
20 фев. 20:27 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kompletno opermeni apartmani za iznajmuvanje

370 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 фев. 19:35 Куќи/Вили  ·  Куманово

Се продава куќа/земја Ново Село

59 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 фев. 17:44 Куќи/Вили  ·  Струга

Se prodava kuka vo Struga

150 000 ЕУР

Број на соби: 7

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации