Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 400m2 vo Strumica

0 ЕУР

Се продава од: Маре 16 септ. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Струмица
Се продава куќа на ул.Ленинова бр.20, во центарот на Струмица, веднаш позади Основен Суд. Куќата е опремена со централно греење. Има приземје и три спрата. Има преден и заден двор, паркинг место и деловен простор.
Можна замена за стан со доплата.
Маре
070374069
Кон почеток