Објавени: мар. 26 2024 09:45

Niva vo selo Pcinja

Објавени: мар. 26 09:45
Прегледи: 108
Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok na sistem za navodnuvanje, ramna i e do samiot pat .Broj na katastarska parcela 271 .Cenata e povolna Inf na tel 076/440-344,077/982-123
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
108

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации