Објавени: фев. 25 2024 05:26

Se prodava niva na Narodna revolucija / pcinski pat

ЕУР

Објавени: фев. 25 05:26
Прегледи: 115
Se prodava niva od 3227 metri kvadratni na Narodna revolucija /pcinski pat ili potocnk se naogja na 200 metri od trafostsnicata.Nivata e na samiot pat i ima struja voda kanalizacija i dozvola za gradenje
Kontakt na viber i whats up
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
115
+389072316529

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации