Објавени: септ. 17 2023 06:13

Овоштарник

Објавени: септ. 17 06:13
Прегледи: 43
Се продава овоштарник ( мешан насад ) со површина од 6300 м². Овоштарникот е со приклучен систем за наводнување капка по капка.
Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
43
070311696

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации