Објавени: јул. 16 2018 10:48

2 NIVI OVCE POLE

Објавени: јул. 16 10:48
Прегледи: 28
Се продаваат две ниви овоштарници, на локација во Овче Поле место викано Влашки Бресја (позади бензиската на 200 метри).
Нивите се на род со мешани овошки.
Едната нива е со површина од 2000 м2.
Втората нива е со површина од 2600 м2.
Опфатени се со СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ!

Информации на 071 360 720 ПАВЛЕ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
28

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации