Објавени: ноем. 09 2022 04:57

20 Hektari parcela za fotovoltaici

ЕУР

Објавени: ноем. 09 04:57
Прегледи: 58
АТРАКТИВНО ПРИВАТНО ЗЕМЈИШТЕ

Се продава атрактивно земјиште од 35 хектари (350 000м2). за поставување на фотоволтаични панели со готова конструкција од 20 хектари со можност на производство до 26 мегавати.
Во близина на 1,2 км на 2 трафостаници од х 25 мегавати.

Инфо на тел. бр: +18186331346
+389 70 903 824
WhatsApp: +18186331346
Viber: +18186331346
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
58

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации