Објавени: мар. 21 2023 08:16

Atraktivno zemjiste

Објавени: мар. 21 08:16
Прегледи: 10
Се продава земјиште КП 194, со површина 8500 м2, до асфалтен пат помеѓу с.Горобинци и Сопот
и шума КП 1955/6 со површина од 22 декара во Ѓуриште.
Цена по договор.
Телефон за контакт 077/715-926.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
077/715-926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации