Објавени: јун. 01 2018 08:38

Dva placa vo selo Sopot

Објавени: јун. 01 08:38
Прегледи: 12
Се продаваат 2 плаца и нива во село сопот Св.Николе.071552921
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
071552921

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации