Објавени: јул. 24 2023 01:05

Gradezna parcela vo industriska zona Sv Nikole

ЕУР

ЕУР
Објавени: јул. 24 01:05
Прегледи: 20
Se prodava gradezna parcela/plac vo industriska zona sv.nikole so najdobra lokacija odma na vlez od glaven regionalen avtopat.Izmegu mik sveti nikole i ovcepolka fabrikite. gradezno zemjiste so struja voda sve Cena povolna 9500 kvadrati. Parceli 10 i 13
Parcelata ne podlezi pod dalnovod i iskaca od site strani avtopat po planot na zonata
Vo cenata e vklucen kompleten ideen proekt od proektantska firma vo vrednost od 12000 evra
Moze da se gradi vednas
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
20
078270271

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации