Објавени: апр. 22 2023 08:02

Лозје 5 хектари

Објавени: апр. 22 08:02
Прегледи: 24
Се продава лозје 5 хек. во атарот на село Ѓузумелци општина Лозово.
Насадот е 6 година, 2,5хек бело смедеревка , 2,5 хек вранец.
цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
076446181

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации