Објавени: мај 18 2023 12:38

Lozov nasad 3000m2

Објавени: мај 18 12:38
Прегледи: 22
parcela so lozov nasad, 3000 m2, se naogja vo mesto vikano kruski, kp 6668, kontakt Igor 076542784
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
076542784

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации