Објавени: мар. 16 2023 07:37

Нива на 1км од автопат

ЕУР

Објавени: мар. 16 07:37
Прегледи: 17
Се продава нива од 5000м2 на влез во село Сопот, на 1.5км од клучката сќна автопатот Миладиновци - Штип

Цена: 2еур/м2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
071236590

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации