Објавени: мај 28 2016 12:22

Niva od 26 000m2 vo Sveti Nikole

Објавени: мај 28 12:22
Прегледи: 16
24 dekari nivi od koj 11 dekari lozje a niz celokupnata zemja pominuva sistem za navodnuvanje.traktor imt 533,dva para plugovi podrivaci pumpa za prskanje breneri i sevki so pumpa za navodnuvanje prikolica kazanica so zidan kazan,kuka dvospratna so vodovod odvod vece kujna garaza i pet spalni,vo dvornoto mesto so kukata ima vizba,ambar,stala trem
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
072257903

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации