Објавени: авг. 23 2023 11:44

Niva od 5000m2

Објавени: авг. 23 11:44
Прегледи: 2
Продавам нива од 5.000 м2. во близина на с.Павлешенци, Св.Николе и плац од 400 м2 во центарот на селото на самиот асфалтен пат. Цена по договор.

тел. за контакт 071-830-195
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
071-830-195

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации