Објавени: фев. 02 2024 02:44

Niva parcels za poveke namena

МКД

Објавени: фев. 02 02:44
Прегледи: 53
se prodava niva na dobra lokacija , do asfalten pat , i struja . pogodna e za poveke nameni
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
53
075404271

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации