Објавени: септ. 13 2022 08:16

Нива/плац продажба

Објавени: септ. 13 08:16
Прегледи: 17
До асфалтниот пат с. Горобинци-с. Сопот, Св. Николе се продава нива од 5070м2, во непосредна близина на клучката с. Сопот и с. Преод на автопатот Миладиновци-Штип. Погодно и за градба. Цена по договор. Телефон за контакт 071236590
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
+38971236590

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации