Објавени: јун. 11 2018 06:09

Niva vo blizina na brana Mavrovica

Објавени: јун. 11 06:09
Прегледи: 17
Се продава нива со површина од 7699 м2 во близина на брана Мавровица. Цена по договор.
Информации на телефон: 078302411


Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
078302411

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации