Објавени: ноем. 08 2017 03:12

NIVA VO SELO PREOT

Објавени: ноем. 08 03:12
Прегледи: 13
СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 16859 m2 И ДРУГИ ПОМАЛИ НИВИ СО РАЗЛИЧНА КВАДРАТУРА.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
070632532

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации