Објавени: септ. 15 2023 08:20

Nivi niva region Sveti Nikole

Објавени: септ. 15 08:20
Прегледи: 37
- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење на парцелата
- Автопат, парцела 1226/2 (16 055 m2)
- Кумановски пат 1, парцела 1122/2 (8 340 m2) - ПРОДАДЕНА
- Кумановски пат 2 , парцела 1158/2 (15 991 m2)
- Кумановски пат 3 , парцела 1023/2 (11 260 m2)
- Овчеполски пат после индустриска зона, 7492 (1 342 m2) + 7493 (1 574 m2) + 7494 (2 526 m2)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
37
078298434

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации