Објавени: јун. 01 2022 07:08

Nivi vo s.Gorobinci Sveti Nikole

ЕУР

Објавени: јун. 01 07:08
Прегледи: 12
Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе.

1. Нива кај патот пред селото карши млинот, 5854 м2, цена 1 еуро/м2;

2. Нива после селото, кај изворот лево нагоре, 3730 м2, цена 0,7 еуро/м2;

На сликите е дадена локацијата.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
070/388-235

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации