Објавени: ноем. 21 2018 06:52

Nivi vo Sveti Nikole

ЕУР

Објавени: ноем. 21 06:52
Прегледи: 16
Продавам ниви во к.о Ѓуѓанци Св.Николе место Падина, 5.5 хектари, цена 2.5 евра квадрат
и ниви во к.о Ѓуѓанци Св.Николе место Рогожарина, 2.3 хектари, цена 2 евра по квадрат.
Телефонски број: +38971237276
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
+38971237276

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации