Објавени: јул. 26 2018 10:55

Obrabotlivi nivi vo s Adzimatovo

Објавени: јул. 26 10:55
Прегледи: 10
Се продаваат три ниви обработливи, во село Аџиматово.
Трите ниви се опфатени со СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ!!
Информација на тел. 071359646 Драги
Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
071359646

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации