Објавени: дек. 09 2018 07:56

Obrabotlivo zemjiste niva

Објавени: дек. 09 07:56
Прегледи: 18
Продавам 2 ниви близу град Свети Николе поточно помеѓу с. Мустафино и Ерџелија.
Едната нива е 5 декари а другата е 7.
Во двете ниви има хидранти за вода.
Нивите се наоѓаат во близина на асвалтот конкретно 5-10 минути со возило.

Цена по договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
078321359

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации