Објавени: мар. 28 2023 11:44

Plac niva gradezno zemjiste Sveti Nikole

ЕУР

Објавени: мар. 28 11:44
Прегледи: 37
Prodavam plac niva 12 000 m2 dozvolena lesna industrija do placot ima voda struja kanalizacija placot e na asfalten pat 500m od fabrikata lion sveti nikole pogoden za fotovoltaici odalecenost od aftopat 1km zemjata e 4 kategorija. Tel. 078444467.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
37
078444467

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации