Објавени: дек. 16 2016 10:13

Plac so kuka ITNO I POVOLNO

ЕУР

Објавени: дек. 16 10:13
Прегледи: 24
Prodavam plac so kuca od 200 kvadrati vo blizina na noviot pat za Stip cenata e povolna bidejki ovie sretsva mi se potrebni za resavanje na zdrafstven problem
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
078933841

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации