Објавени: ноем. 06 2023 02:10

Placevi od 3588m2 vo blizina Veleshko ezero moze i zamena!

Објавени: ноем. 06 02:10
Прегледи: 26
Prodavam razni placovi za vikendici so razlichni povrshini i mesto polozhba, cenata e 5 evra po kvadrat i vo blizina teche malo potoche. Na 5 km od veleshko ezero, Lozovo Gjuzemelci.
+38970651534
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
+38970651534

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации